Audyt Twojej produkcji

Jeśli nie wiesz jak zacząć proponujemy wspólne przeprowadzenie audytu Twojej produkcji. Musimy przecież wiedzieć od czego startujemy. Ocenimy obecny stan Twojej produkcji pod kątem jej zautomatyzowania, używanych technologii i organizacji. Zobaczymy na jakim poziomie jest realizowana wizualizacja procesów produkcyjnych i zarządzanie nimi. Ocenimy podatność Twojego sposobu produkcji na ulepszenie, wprowadzenie nowych metod i rozwiązań kierowania nią.

Nikt nie zna lepiej Twojej produkcji niż Ty. Wiesz, gdzie występują problemy, co chciałbyś zmienić. Rzeczywisty ogląd pozwoli nam określić w jakim kierunku powinniśmy iść i jakie rozwiązania zastosować.

Co obejmuje nasz audyt?

- wizyta na obiekcie;
- ocena obecnej sytuacji;
- określenie potrzeb;
- znalezienie rozwiązań, które spowodują udoskonalenie zarządzania produkcją, co przełoży się na lepsze wykorzystanie materiałów, zasobów produkcyjnych, obniżenie kosztów produkcji, staniesz się ogromnym konkurentem dla innych firm.

Gdy zainteresujesz nas swoim problemem wykonamy audyt bez żadnych kosztów. Opierając się na naszym doświadczeniu i wiedzy da to prawdziwy obraz konkurencyjności Twojej produkcji w stosunku do innych firm oraz poziomu technologicznego, który można będzie rozwijać.

Skontaktuj się z nami, a uzyskasz odpowiedzi na Twoje potrzeby 
napisz: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub zadzwoń: +48 62 735 85 19