Inteligentne rozwiązania – IIOT

Chcesz mieć inteligentne maszyny? Inteligentne urządzenia produkcyjne? Maszyny, które komunikują się ze sobą? Które w każdej chwili potrafią odpowiedzieć Ci na bieżące pytania związane z produkcją? Maszyny, które potrafią dostosować się do Twoich potrzeb? A może cały zakład? Chcesz żeby to wszystko współdziałało ze sobą? Chcesz komunikować się ze swoją produkcją i pobierać dane, które potrzebujesz w danej chwili?
Przemysł 4.0 oraz Przemysłowy Internet Rzeczy (IIoT) to rewolucyjne technologie dla nowoczesnych przedsiębiorstw produkcyjnych. Obecnie już wiadomo, że żaden producent bez tego nie może być konkurencyjny na rynku.
Czwarta rewolucja przemysłowa pokazuje przyszłość, gdzie przenikanie ludzi, danych i inteligentnych maszyn będzie skutkowało wydajnością, produktywnością i optymalną realizację działania przemysłu na całym świecie.
IIoT przemienia zakłady i państwa powodując wzrost ekonomiczny oraz wzrost konkurencyjności. Pozwala na znaczne usprawnienie efektywności, oszczędność kosztów i czasu w zakładach przemysłowych, połączenie różnych urządzeń i systemów mających różne protokoły i pochodzących od różnych dostawców, a poprzez łatwe dostarczanie i przetworzenie ogromnej ilości danych umożliwia Ci podejmowanie lepszych decyzji. Dotychczas było to niemożliwe, ale staje się rzeczywistością. Możesz wreszcie połączyć wydziały produkcyjne z obszarem zarządzania zakładu. Używając takich rozwiązań zwiększysz swoje zyski, staniesz się konkurencyjny oraz zmniejszysz koszty produkcji.

Chcesz używać takich technologii, ale nie wiesz jak zacząć?

Mamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie w tym obszarze, a wykorzystywana przez nas technologia IGNITION powoduje łatwe wdrożenie tych technologii, które pomogą Ci usprawnić Twoją produkcję.
Pamiętaj, że każda linia produkcyjna może stać się inteligentna.